Akspor Grup Ltd

Değerli Sporseverler

Kurucumuz Mustafa Zafer Akyüz, Gençlik ve Spor Genel müdürlüğü'nde 27 yıl hizmet verdikten sonra, genel sekreterlik görevinde iken emekli olarak, firmamızı kurmuştur.

1999 yılında Ulus merkezinde kurulmuş firmamız, bugün Ulus Mağazası, 700m2 Erciyes İşyerleri Showroom ve mağazası, 300m2 dövüş sporları imalathanesi, 600m2 siteler demir ve ahşap spor ekipmanları üretim fabrikası ile ticaret hayatına devam etmektedir.

Bugün dünyanın sayılı markalarının Türkiye distribütörlüğünü yapmakta olan firmamız 20 bayi, 300 satış noktasında spor sektörüne hizmet vermektedir. 

Firmamız tescilli markası "Whiteface" ürünleri tüm spor branşlarında 2014 yılı itibariyle mağaza raflarındaki yerini almıştır.

Misyonumuz, uluslararası standartlara uygun spor malzemelerini üretmek, toplumumuzu spor sevgisi ile buluşturmak, her türlü spor faaliyetine uygun, ucuz ve kaliteli spor malzemeleri tedarikçisi ve toptancısı olmaktır.

Vizyonumuz, toplumumuzun hak ettiği kaliteli sportif yaşam kültürüne katkıda bulunmak, ürün yelpazemizi en geniş ve kolay ulaşılabilir şekilde tutarak, Türk sporuna uluslararası standartlarda hizmet vermektir.